بیمارستان صارم زنان و زایمان

نام مرکز
بیمارستان صارم زنان و زایمان (Sarem Hospital)
نوع مرکز
خصوصی
استان/شهر
تهران / تهران
آدرس و تلفن بیمارستان صارم زنان و زایمان
تهران- شهرک اکباتان- انتهای فاز 3 - 4702(021)
تخصص های بیمارستان صارم زنان و زایمان
متخصص بیماریهای کودکان (اطفال) - متخصص جراحی عمومی - متخصص زنان و زایمان -
فوق تخصص ها بیمارستان صارم زنان و زایمان
فوق تخصص بیماری های کودکان - فوق تخصص نوزادان - فلوشیپ جراحی پستان - فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) - فلوشیپ نازایی و آی.وی.اف - فلوشیپ سرطان شناسی زنان (انکولوژی زنان) - فوق تخصص لاپاراسکوپی و آی وی اف -

بیمارستان صارم زنان و زایمان

از دیرباز دکتر صارمی در تکاپو بودند که به آرزوی پدر و پدربزرگشان- که تأسیس بیمارستان بود- جامه عمل بپوشانند، از این روی عزم خود را

جزم کردند تا بیمارستانی مجهز و در خور مقام مادر در ایران بنا کنند که جهت تحقق اهدافشان در صدد شناسایی مکانی مناسب برآمدند و عاقبت با مطالعاتی که صورت گرفت، در سال 1374 قطعه زمینی به مساحت شانزده هزار متر مربع از وزارت مسکن با کاربری بیمارستان در شهرک اکباتان خریداری نمودند.

طرح و نقشه پروژه بیمارستان به مهندسین مشاور شورا- که از مهندسان با تجربه و قابل اعتماد بودند- سپرده شد و از سال 1376ش. اجرای پروژه اسکلت بتونی به مهندس هاشم صارمی و مهندس خادمی، که تا این زمان پروژه های موفق عدیده­ ای داشتند، واگذار شد و نازک کاری و تکمیل پروژه نیز صورت گرفت. 

سرانجام ساختمان «بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم»، به مساحت شانزده هزار متر مربع و با بنای قریب به چهارده هزار متر در پنج طبقه و در مدت هشت سال با رعایت استانداردهای احداث بنا و لحاظ کردن کلیه نکات ایمنی و در عین حال توجه به اِرگونومی، با جلوه ای نو در اواخر سال 1376 ش شروع به احداث شد در سالهای بعد  بیمارستان تجهیز شد و سرانجام در 15 مرداد 1385ش. با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، رسماً فعالیت اجرایی درمانی خود را آغاز کرد و تا امروز نیز با حفظ پویایی در حال توسعه خدمات و انجام فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی بوده است که با استقبال عمومی مردم همراه است.

تلفن بیمارستان صارم زنان و زایمان
4702(021)
آدرس بیمارستان صارم زنان و زایمان
تهران- شهرک اکباتان- انتهای فاز 3
ایمیل
info@sarem.org
امتیازی ثبت نشده.
هیچ نظری ثبت نشده.

مراکز درمانی مشابه

ایران هرنی