بیمارستان تهران

نام مرکز
بیمارستان تهران (Tehran Hospital)
نوع مرکز
خصوصی
استان/شهر
تهران / تهران
آدرس و تلفن بیمارستان تهران
تهران ، میدان هفتم تیر ،خیابان کریم خان زند ، خیابان سنایی،میدان سنایی - 5 الی 88821021(021)
تخصص های بیمارستان تهران
متخصص ارتوپدی - متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) - متخصص جراحی عمومی - متخصص جراح کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) - متخصص جراحی مغز و اعصاب - متخصص زنان و زایمان - متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن - بیماری های گوارش و کبد - غدد -
فوق تخصص ها بیمارستان تهران
فوق تخصص ریه -

بیمارستان تهران

 

بيمارستان تهران در سال۱۳۴۶ در خيابان كريم‌خان‌زند، خيابان مديری (‌شهيد حسينی فعلی) ‌با بخش‌های زنان و زايمان،‌ داخلی، ‌اطفال و جراحی با ظرفيت ۶۰ تخت خواب توسط چند تن از اساتيد دانشكده پزشكی تهران افتتاح شد و جزء اولين بيمارستان‌های خصوصی بود كه در آن زمان بنا گرديد.

فعاليت های بيمارستان در زمينه جراحی ( جراحی عمومی، زنان و زايمان، گوش و حلق و بينی ENT، ارتوپدی، پلاستيك، جراحی مغز و اعصاب، كليه و مجاری ادرار ) و تخصص های داخلی (قلب و عروق، خون و انكولوژی، ريه، گوارش، مغز و اعصاب، غدد، كليه و فشارخون،  روانپزشكی، عفونی و تب ) می باشد. اعمال جراحی كم تهاجمی پيشرفته، حضور اساتيد فرهيخته و وجود دستگاه های مجهز و پيشرفته در اتاق عمل، واحد تصويربرداری، آزمايشگاه، وجود بخش های مراقبت ويژه    ( ICU جراحی، ICU داخلی وCCU ) و اورژانس از ديگر امتيازات اين بيمارستان است. واحدهای پاراكلينيك بيمارستان شامل آزمايشگاه، پاتوبيولوژی، فيزيوتراپی، تصويربرداری، داروخانه و درمانگاه می باشد. بیمارستان همچنين شامل واحدهای اداری، مالی و پشتيبانی است.

تلفن بیمارستان تهران
آدرس بیمارستان تهران
تهران ، میدان هفتم تیر ،خیابان کریم خان زند ، خیابان سنایی،میدان سنایی
مسیریابی
امتیازی ثبت نشده.
هیچ نظری ثبت نشده.

مراکز درمانی مشابه

ایران هرنی