بیمارستان گلستان

نام مرکز
بیمارستان گلستان (Golestan Hospital)
نوع مرکز
دولتی
استان/شهر
تهران / تهران
آدرس و تلفن بیمارستان گلستان
تهران،بزرگراه صیاد شیرازی، گلستان پنجم، جنب کمیته امداد، بیمارستان گلستان - 7 الی 22549096(021) - 2 الی 22549001(021)
تخصص های بیمارستان گلستان
متخصص ارتوپدی - متخصص بیماریهای کودکان (اطفال) - متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) - متخصص پوست، مو و زیبایی - متخصص جراحی عمومی - متخصص جراح کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) - متخصص جراحی مغز و اعصاب - متخصص چشم - متخصص داخلی - متخصص زنان و زایمان متخصص فیزیوتراپی - متخصص طب فیزیکی و توانبخشی - بیماری های گوارش و کبد -
فوق تخصص ها بیمارستان گلستان
فلوشیپ مفاصل و عضلات (روماتولوژی) - فوق تخصص ریه - فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) -

بیمارستان گلستان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گلستان به نام بیمارستان مرکزی نیروی دریایی به سال 1358 در راستای رفع نیازهای پرسنل خدوم نیروهای مسلح علی الخصوص نیروی دریایی آجا آغاز به کار نموده و از سال 1378 به گلستان تغ ییر نام یافت. این مرکز که، تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی آجا می باشد، از اواخر دهه 80 تغ ییرات چشمگیری در تاسیسات زیر بنایی، عمرانی، تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی تخصصی، فعالیت های فرهنگی و آموزشی و... بعمل آورد، به گونه ای که امروز در زمره فعال ترین و بهترین مراکز بهداشتی و درمانی قرار گرفته است. تا امروز مرکز ما نه تنها موفق به کسب رتبه درجه یک وزارت بهداشت شده است بلکه در زمینه طب اورژانس، تروما و اکثر رشته های تخصصی و فوق تخصصی فعال بوده و با همکاری مجرب ترین کادر پزشکی و پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و درمانی با رعایت استانداردهای مصوب مراتب بالا دستی ، به صورت شبانه روزی، ارائه خدمات به پرسنل خدوم و زحمتکش نداجا، خانواده های محترم آنان و کلیه آحاد جامعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

ما تلاش می کنیم با توجه به جدیدترین دستاوردهای علمی، عملی و رعایت اصول شرع مقدس اقدامات شایسته ای در راستای انجام امور پرسنل و بیماران انجام دهیم. ما مفتخریم که با بیش از 85 درصد ضریب اشغال تخت در سال و عقد قرارداد با قریب به اتفاق بیمه های پایه، اکثر بیمه های مکمل و سازمانها و شرکت های داخل کشور با استعانت از قدرت لایزال الهی، خدمتی صادقانه و شایسته را در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی عرضه کنیم.

تلفن بیمارستان گلستان
آدرس بیمارستان گلستان
تهران،بزرگراه صیاد شیرازی، گلستان پنجم، جنب کمیته امداد، بیمارستان گلستان
مسیریابی
امتیازی ثبت نشده.
هیچ نظری ثبت نشده.
محک

مراکز درمانی مشابه

ایران هرنی