بیمارستان مهراد

نام مرکز
بیمارستان مهراد (Mehrad Hospital)
نوع مرکز
خصوصی
استان/شهر
تهران / تهران
آدرس و تلفن بیمارستان مهراد
خیابان شهید مرتضی مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه شهید دوست محمدی، بیمارستان مهراد - 9 الی 88747401(021)
تخصص های بیمارستان مهراد
متخصص ارتوپدی - متخصص بیماریهای کودکان (اطفال) - متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) - متخصص پوست، مو و زیبایی - متخصص جراحی عمومی متخصص جراح کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) - متخصص جراحی مغز و اعصاب - متخصص داخلی - متخصص زنان و زایمان - متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن -
فوق تخصص ها بیمارستان مهراد
فوق تخصص نوزادان - فوق تخصص جراحی قلب و عروق - فوق تخصص قلب و عروق -

بیمارستان مهراد

ساخت بیمارستان مهراد از سال 1352 در زمینی به مساحت 5000 مترمربع واقع در خیابان میرعماد تهران آغاز  شد. این خیابان در یکی از خیابان های منشعب از خیابان شهید مطهری تهران قرار دارد. کار ساختمانی و تجهیز بیمارستان در سال 1361 به پایان رسید و بیمارستان از تاریخ 1361/10/18 به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت. 

اکنون بیمارستان مهراد با داشتن پروانه 200 تخت بعنوان یک بیمارستان خصوصی، در منطقه 7 شهر تهران قرار دارد. این بیمارستان همواره جزء بیمارستان های خصوصی ممتاز بوده و در سنوات اخیر در اعتبار بخشی ملی بیمارستانی موفق به کسب امتیاز درجه یک از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است .

ساختار فیزیکی بیمارستان شامل ساختمان شماره 1 و 2 (که هریک دارای چهار طبقه است) و ساختمان کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی می باشد.

بخش های بستری شامل جراحی یک، جراحی دو، جراحی سه، داخلی، کودکان، نوزادان، زنان، NICU ، بخشICU-OH        ( ICU جراحی قلب باز)، ICU-M ( ICU مدیکال )، ICU- Post-SURGERY ( ICU جراحی ) و CCU  است.

بخش های سرپایی شامل آنژیوگرافی، مراقبت های روزانه، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، اورژانس، اتاق عمل، بلوک زایمان، دیالیز و اسکوپی می باشد.

تعداد پزشکان شاغل در بیمارستان حدود 120 نفر است که با تخصص ها و توانمندیهای مختلف در حال ارائه خدمت به کلیه مراجعین هستند. تعداد کارکنان شاغل در این بیمارستان حدود 700 نفر است که در بخش ها و واحدهای مختلف در حال ارائه خدمات می باشند.

 پوشش درمانی- مراقبتی این مرکز نیز بسیار وسیع بوده بطوری که بیمارستان بصورت شبانه روزی با حضور متخصصین   رشته های مختلف داخلی و جراحی در ارایه خدمات درمانی به مراجعین فعال می باشد.

تلفن بیمارستان مهراد
آدرس بیمارستان مهراد
خیابان شهید مرتضی مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه شهید دوست محمدی، بیمارستان مهراد
ایمیل
info@mehradhospital.com
مسیریابی
امتیازی ثبت نشده.
هیچ نظری ثبت نشده.

مراکز درمانی مشابه