بیمارستان جم

نام مرکز
بیمارستان جم (Jam Hospital)
نوع مرکز
خصوصی
استان/شهر
تهران / تهران
آدرس و تلفن بیمارستان جم
تهران، خیابان مطهری، خیابان جم، شماره 76،بیمارستان جم - 9 الی 88820090(021) - 84141(021)
بیمه های طرف قرارداد بیمارستان جم
تخصص های بیمارستان جم
متخصص ارتوپدی - متخصص بیماریهای کودکان (اطفال) - متخصص بیماریهای عفونی - متخصص تغذیه و رژیم درمانی متخصص جراحی عمومی - جراح کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) - متخصص جراحی مغز و اعصاب - متخصص داخلی - متخصص زنان و زایمان - متخصص گوش و حلق و بینی - بیماری های گوارش و کبد - غدد -
فوق تخصص ها بیمارستان جم
فلوشیپ مفاصل و عضلات (روماتولوژی) - فوق تخصص آلرژی اطفال (ایمونولوژی) - فوق تخصص نوزادان - فوق تخصص ریه فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) -

بیمارستان جم

در سال‏های میانی دهه 1340 شمسی، اساتید نامداری همچون پروفسور "حسن هاشمیان" و "پروفسور ابراهیم سمیعی" به تشویق دکتر "عبداله علیخانی" بر آن شدند تا با تأسیس گروه پزشکان "جم" بیمارستانی با فن‏آوری بروز و پیشرفته را برای ارائه خدمات درمانی برتر تاسیس کنند.
پس از بررسی های لازم، زمین فعلی بیمارستان در مجاورت خیابان تخت طاووس به مساحت 4000 مترمربع خریداری شده و مسئولیت طراحی و اجراء ساختمان بیمارستان به شرکت مهندسی "گروه چهار" محول گردید. و سرانجام در تاریخ شهریور سال 1347 کلنگ احداث بیمارستان توسط زنده یادان پروفسور "حسن هاشمیان" و پروفسور "ابراهیم سمیعی" به زمین زده شد.

کار احداث بیمارستان در سال 1349 پایان یافت و "بیمارستان جم" با زیربنای 9000 متر مربع، 128 تخت بستری، 3 اتاق عمل پیشرفته و مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای رادیولوژی و تجهیزات قلبی در سال 1350 به بهره‏برداری رسید.

در ادامه و به کوشش مرحوم دکتر "صادق نظام مافی" بیمارستان جم نخستین بیمارستان خصوصی تهران بود که مجهز به دستگاه رادیوایزوتوپ گردید و بدین ترتیب امکان بررسی بیماریهای تیروئید که در ایران بسیار شایع بود میسر گردید.
با گذشت زمانی کوتاه، شمار دیگری از پزشکان بنام تهران نیز به هسته اصلی بیمارستان جم پیوستند و بدین ترتیب در اوایل دهه 50 شمسی گروهی از پزشکان بنام و متخصص در بیمارستان مجهز "جم" شروع به فعالیت نمودند..
امروز نیز با گذشت نزدیک به نیم قرن پزشکان و تیم درمانی "بیمارستان جم" با پیروی از بنیانگذاران بیمارستان و تبعیت از خصلت نیکوی آن بزرگواران، خدمت‏گزار بیماران هستند.

تلفن بیمارستان جم
9 الی 88820090(021) - 84141(021)
آدرس بیمارستان جم
تهران، خیابان مطهری، خیابان جم، شماره 76،بیمارستان جم
امتیازی ثبت نشده.
هیچ نظری ثبت نشده.

مراکز درمانی مشابه

ایران هرنی