بیمارستان پانزده خرداد Panzdah Khordad Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
88943434 :تلفن
میدان ولیعصر ، خیابان کریمخان زند، شهید عضدی جنوبی ، بیمارستان پانزده خرداد :آدرس
جراحی پلاستیک و ترمیمی :فعالیت های تخصصی مرکز
توضیحات :
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی 15 خرداد یکی از قدیمی ترین بیمارستان های تهران است . این مرکز قبل از سال 1320 ساخته شده و به صورت یک بیمارستان 80 تختخوابی آغاز بکار نموده است . قبلاً با نامهای بیمارستان شوروی و چهرازی فعالیت میکرده و از سال 1336 با نام بیمارستان سازمان برنامه به کارکنان آن سازمان خدمات درمانی ارائه می داد و از سال 1342 تا سال 1352 به عنوان بیمارستان وزارت اقتصاد و دارائی فعالیت می کرد . و از سال 1352 تا سال 1356 با نام به آور تحت پوشش وزارت صنایع و معادن به مداوای بیماران آن وزارتخانه می پرداخت و از سال 1356 تحت پوشش وزارت بهداری قرار گرفت .
در سال 1356 نام بیمارستان از به آور به 15 خرداد تغییر کرد . این مرکز در سال 1368 در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفت و مجدداً یک سال بعد به بهداری استان واگذار گردید . در سال 1373 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واگذار شد . این مرکز از ابتدای سال 1374 آموزشی شده و به مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی 15 خرداد تبدیل شد و در حال حاضر یکی از مراکز منحصر به فرد در جراحی پلاستیک و ترمیمی ، فک و صورت ، دست و میکروسکوپی ، سوختگی و زیبائی در کشوراست .
ساختار فیزیکی :
این مرکز در خیابان کریمخان زند ، خیابان آبان جنوبی ( شهید عضدی ) قرار دارد و در زمینی به مساحت 4235 متر و زیربنای 7000 متر واقع شده است . در حال حاضر این مرکز با 180 تخت مصوب و 110 تخت فعال خدمات درمانی ، آموزشی و تحقیقاتی ارائه می نماید . بیمارستان دارای بخشهای جراحی پلاستیک و زیبائی ، جراحی دست و میکروسکوپی ،جراحی جمجمه و فک و صورت، جراحی سوختگی، دیالیز ، CCU ، اتاق عمل 5 تخته ، درمانگاه و اورژانس شبانه روزی ، آزمایشگاه ، رادیولوژی و فیزیوتراپی می باشد .
بیمه دانا    :بیمه های طرف قرارداد

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com