بیمارستان روزبه Roozbeh Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
55419151-5 :تلفن
تهران ، خیابان کارگر جنوبی ، نرسیده به میدان قزوین، بیمارستان روزبه :آدرس
http://roozbeh.tums.ac.ir :وب سایت
info@roozbeh.tums.ac.ir :ایمیل
توضیحات :

بيمارستان روزبه در سال 1940 بعنوان يك بيمارستان جنرال تأسيس گرديد، در سال 1951 با انتقال بخش بيماريهاي رواني به اين مركز، بيمارستان تخصصي روانپزشكي روزبه شكل گرفت و شروع به فعاليت كرد. اين بيمارستان با بيش از 50 سال سابقه، قديمي‌ترين مركز آموزشي ـ درماني روانپزشكي در كشور است كه تاكنون بيشترين سهم را در تربيت روانپزشكان كشور بعهده داشته است. ساختمان بيمارستان در مساحتي حدود 22000 مترمربع بنا شده و در حال حاضر 174 تخت فعال دارد.تعداد اعضاء هيأت علمي 27 نفر و تعداد پرسنل پرستاري بيمارستان 269 نفر است. تعداد مراجعين سرپايي و بستري بيمارستان ساليانه 14000 نفر مي‌باشد.
اين بيمارستان علاوه بر بخش‌هاي روانپزشكي عمومي، داراي بخش‌هاي فوق‌تخصصي روانپزشكي كودك و نوجوان، روانشناسي و كاردرماني بوده و درمانگاههاي آن شامل روانپزشكي عمومي، فوريت‌هاي روانپزشكي و درمانگاه‌هاي تخصصي در زمينه كودك و نوجوان، روان‌درماني فردي، خانواده درماني، درمان‌شناختي ـ رفتاري، نورولوژي، صرع، اعتياد، مشاوره و راهنمايي، بيوفيديك و روان‌سنجي مي‌باشند. از جمله واحدهاي پاراكلينيك بيمارستان مي‌توان به الكتروانسفالوگرافي و آزمايشگاه اشاره كرد.


نزديك ترين ايستگاه مترو به بيمارستان ايستگاه ميدان حر می باشد.
بیمه تامین اجتماعی   بیمه خدمات درمانی   بیمه نیروهای مسلح    :بیمه های طرف قرارداد

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com