بیمارستان بهارلو Baharlou Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
55658500-4 :تلفن
تهران ، میدان راه آهن ، میدان بهداری :آدرس
توضیحات :

بيمارستان بهارلو در سال 1940 به درخواست و با كمك و همكاري كاركنان راه‌آهن تأسيس شد و در سال 1994 به دانشگاه علوم پزشكي تهران واگذار گرديد. اين بيمارستان در زمينی به مساحت 11800 مترمربع در جنوب تهران ساخته شده، قديمی ترين مركز درماني در آن منطقه می باشد و در حال حاضر 330 تخت دارد كه 146 تخت آن فعال است. تعداد اعضاي هيأت علمي 11 نفر و تعداد پرسنل پرستاري بيمارستان 145 نفر است. تعداد مراجعين سرپايي و بستري بيمارستان ساليانه 77000 نفر مي‌باشند. 

بخش‌هاي بيمارستان عبارتند از: اطفال، زنان و زايمان، جراحي، قلب، CCU، نوزادان، اورژانس، دياليز، تالاسمي، اعصاب و روان، ارتوپدي، گوش‌و حلق‌و بيني كه دو بخش اطفال و زنان و زايمان علاوه بر خدمات درماني، ارائه‌دهنده خدمات آموزشي به دانشجويان پزشكي در سطوح مختلف مي‌باشند. درمانگاههاي بيمارستان شامل جراحي عمومي، ارولوژي، اطفال، چشم‌پزشكي، پوست، زنان زايمان، داخلي، ارتوپدي، گوش‌ و حلق‌ و بيني، اعصاب و روان، تنظيم خانواده و مادر و كودك، واكسيناسيون و دندانپزشكي و واحدهاي پاراكلينيك آن شامل راديولوژي و آزمايشگاه هستند.

بیمه آسیا   بیمه البرز   بیمه ایران   بیمه دانا    :بیمه های طرف قرارداد

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com