آزمایشگاه بهار
تهران / تهران :استان / شهرستان
88965818 :تلفن
تهران، امیرآباد شمالی، نرسیده به پمپ بنزین، ساختمان 249 :آدرس
http://www.baharmedlab.com :وب سایت
baharmedlab@yahoo.com :ایمیل
توضیحات :

«آزمایشگاه آسیب شناسی و تشخیص پزشکی بهار» بیشتر از سی سال است که در بالاترین استانداردهای جهانی و کیفیت ممکن درکشور ایران حرکت کرده است.  کادر فنی و علمی این آزمایشگاه همواره جایگاه رفیعی در علوم آزمایشگاهی کشور داشته است. آزمایشگاه بهار همکار پژوهشی طرحهای جهانی از جمله «سازمان جهانی بهداشت» WHOدر بخش «تحقیقات بیماریهای حارّه ایی» TDR و اختراعات به ثبت رسیده در داخل و خارج از ایران است.

بنیانگزار بسیاری از تستهای نوین تشخیص طبی در کشور بوده و موارد زیر اشاره به این کوششهای ملی در این رشته از خدمات سلامت است:

بدخیمی ها و سرطان - ارائه دهنده تست های تشخیصی مارکرهای سرطانی در سرم (تومور مارکرها Tumor Marker

ایمنی شناسی - تست های اندازه گیری ایمونوگلبولینهای IgG, IgM, IgA و اجزای کمپلمان در سرم بیماران مشکوک به عیب ایمنی

آلرژی  ارائه دهنده تست  اندازه گیری ایمونوگلبولین  Total IgE

تشخیص حساسیت در سرم - ارائه دهنده تست  اندازه گیری ایمونوگلبولین Specific IgE اختصاصی (RAST)

 رسانه علمی – تخصصی  گشتگ –  بنیانگزار، ناشر و مسئول علمی اولّین فصل نامه آزمایشگاهی ایران به نام «گشتگ» و ادامه آن در سایت آزمایشگاه بهارقابل دسترسی است

تحقیق برای تولید - سازنده اولین کیت الایزا در سال 1365 و ارائه به آزمایشگاه رفرانس کشور

ویروس شناسی  تشخیص سرولوژیک بیماریهای شایع ویروسی در کشور

CD4/CD8 – برای اولین بار در کشور شمارش و تعیین نسبت سلولهای محرک و سرکوبگر سیستم ایمنی با هدف تشخیص بیماری ها در آزمایشگاه بهار صورت گرفته است.

کوشش کرده ایم تا در کمترین زمان خدمات آزمایشگاهی خود را به بهترین نحو  ممکن به مراجعین ارائه کنیم.  کلیه کارکنان آزمایشگاه بهار شنونده و همراه  در بررسی و پاسخگوی نیازمندی های شما در کلیه زمینه های تشخیص آزمایشگاهی هستند.

گشتگ جدید

«گشتگ» اوّلین فصلنامه تخصّصی در زمینه آزمایشگاه و آسیب شناسی در ایران است (ISSN 1023-2052) که به وسیعترین شکل خود در اختیار جامعه پزشکی و آزمایشگاهی ایران قرار گرفته است. مدیریت علمی-فنی و پشتیبانی این نشریه توسط «آزمایشگاه بهار» صورت گرفته است.

پیشینه «گشتگ» به بهار سال یکهزارو سیصدو هفتاد خورشیدی بازمی گردد. این فصلنامه  بصورت رایگان بیش از ده سال و در 44 شماره تا زمستان سال 1383 در اختیار کلّیه علاقمندان در جامعه پزشکی ایران قرار گرفت. این مهم تا زمانی که کاغذ نشر به بازار سیاه کشیده نشده بود ادامه داشت.

با راه اندازی تارنمای «آزمایشگاه آسیب شناسی و تشخیص پزشکی بهار» در سال 1391 مجددا این امکان فراهم آمد تا یک بخش ویژه در «صفحه نخست» تارنما به «گشتگ» اختصاص داده شود و مطالب مربوط به دانش سلامت در قالب تخصصهای آزمایشگاه پزشکی و آسیب شناسی و طّب بالینی برای علاقمندان منتشر گردد.

 

بیمه پارسیان   بیمه ایران   بیمه بانک ها   بیمه تامین اجتماعی   بیمه خدمات درمانی   بیمه دانا   بیمه نیروهای مسلح    :بیمه های طرف قرارداد

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com