بیمارستان رازی (فوق تخصصی پوست) Razi Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
55630665 :تلفن
میدان وحدت اسلامی، پلاک 533، بیمارستان رازی :آدرس
http://www.tums.ac.ir/razi/default2.asp?active_page_id=129 :وب سایت
توضیحات :
بیمارستان رازی محل استقرار گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران است. این مرکز قدیمیترین و بزرگترین واحد تخصصی تشخیص و درمان بیماریهای پوستی در ایران است. بخش تخصصی بیماریهای پوست در بیمارستان رازی در سال 1940 میلادی برابر با 1319 هجری شمسی توسط دکتر محمد مالکی بنیان نهاده شد و قدمتی 67 ساله دارد.
هم اکنون نیز این بیمارستان به عنوان مهمترین و بزرگترین مرکز تخصصی درمان بیماریهای پوستی و نیز تربیت متخصصین پوست به شمار می رود. روزانه بیش از400 بیمارسرپایی در درمانگاههای این مرکز مورد ویزیت سرپایی قرار می گیرند و بخشهای بستری آن نیز بالغ بر 500 بیمار را در سال پذیرا است. دامنه خدمت رسانی این مرکز تنها منحصر به درمان بیماریهای پوستی نبوده و طیف وسیعی از اقدامات مربوط به طب زیبایی و جراحی پلاستیک را نیز شامل می گردد. همچنین قرار دادن اطلاعات صحیح و دقیق طبی در اختیار علاقمندان و آموزش بیماران از دیگر کارکردهای این مرکز به شمار می رود و در همین راستا بخش آموزش بیماران این پایگاه نیز در اختیار مراجعین گرامی قرار دارد. در این عرصه تلاش ما بر آن خواهد بود تا آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی در زمینه تشخیص و درمان بیماریهای جلدی را با زبانی ساده در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار دهیم . بدیهی است که قرار دادن اطلاعات صحیح و درست در اختیار بیماران در بهبود بیماری و کیفیت زندگی آنان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com