لابراتوار تخصصی ارتودنسی فرزاد رحیم
تهران / تهران :استان / شهرستان
22851639،22319716،09121611327 :تلفن
تهران، بزرگراه رسالت، خیابان کرمان جنوبی، نبش خ رضایی، پ 50، ساختمان پزشکان حدیث، طبقه 5، واحد 19 :آدرس
farzad_ortolab@yahoo.com :ایمیل
توضیحات :
فرزاد رحیم فارغ التحصیل رشته پروتزهای دندانی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران در سال 1376، پنج سال فعالیت در لابراتوار بخش تخصصی ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی، عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دارای لابراتوار تخصصی ارتودنسی با مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی که کلیه خدمات لابراتواری مربوط به متخصصین ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان (ساخت انواع اپلاینس های ارتودنسی، دستگاه های فانکشنال، فضا نگهدارنده های ثابت و متحرک، انوان ریتینرهای Soft Night Guard، Essix و Tray Bleaching) را با همکاری گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و با تجربه و با بهره گیری از علوم و تجهیزات مدرن و مناسب ارائه می دهد.
لابراتوار تخصصی ارتودنسی فرزاد رحیم مفتخر است که تجربه سال ها فعالیت و همکاری نزدیک با بخش های تخصصی دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی، اساتید و رزیدنت های ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان از اکثر نقاط ایران را در کارنامه دارد.
 

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com