بیمارستان آرش Arash Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
77883284-7 :تلفن
بزرگراه رسالت - خيابان شهيد باغدارنيا - جنب كلانتري 126 - نبش كوچه 162 شهيد عبدالمجيد- بیمارستان آرش :آدرس
hosp_arash@tums.ac.ir :ایمیل
زنان و زایمان :فعالیت های تخصصی مرکز
توضیحات :

بيمارستان آرش در شهرستان تهران واقع شده و بيمارستاني دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1350با ظرفيت 105 تخت ثابت, تأسيس, و در حال حاضر 41 تخت داير دارد.مساحت زمين بيمارستان اصلي4590 متر مربع با زير بناي حدود 12000 متر مربع بوده و داراي بخش هاي ICU ، جراحي زنان و زايمان ، لاپاراسكوپي ، جراحي عمومي ، نوزادان ، داروخانه ، آزمايشگاه باليني ، پاتولوژي و كتابخانه و .... مي باشد.
در سال 1370 به دليل كمبود فضاي فيزيكي و با توجه به شرايط خاص منطقه و افزايش جمعيت و عدم وجود بيمارستان دولتي ديگر در محل، طي توافق بين دانشگاه علوم پزشكي تهران و بنياد مستضعفان و جانبازان طرح توسعه بيمارستان به تصويب رسيد و ساختمان جديد در 5 طبقه احداث كه در حال حاضر فاز اول و دوم ساختمان به زير بناي 8000 متر مربع به اتمام رسيده از مردادماه سال 1383 آماده و مورد بهره‌برداري قرار گرفته و فعاليت خود را شروع نموده است.
از سال 1370 بيمارستان براي ادامه فعاليت خود به پلي‌كلينيك شهيد اخوت كه داراي1200 متر مربع زمين و 2200متر مربع زير بنا در دو طبقه انتقال و به فعاليت خود تا راه اندازي بيمارستان جديد ادامه مي‌دهد.

 

 

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com