مرکز قلب تهران Tehran Heart Center
تهران / تهران :استان / شهرستان
88029600-69 :تلفن
تهران ، کارگر شمالی ،پایین تر از بزرگراه جلال آل احمد، مرکز قلب تهران :آدرس
http://thc.tums.ac.ir :وب سایت
thc@tums.ac.ir :ایمیل
توضیحات :
 مرکز تخصصی و فوق تخصصی قلب تهران به عنوان یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین مراکز تشخیصی ، درمانی و پژوهشی در زمینه قلب وعروق در قلب شهر تهران در بهمن سال یک هزار و سيصد و هشتاد افتتاح گردید. مرکز قلب تهران در زمینی به مساحت 17000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 67000 متر مربع در یازده طبقه احداث گردیده است . 440 تخت بستری فعال با قریب به 180 تخت ویژه مونیتورینگ، قابلیت ارائه بهترین خدمات درمانی و رسیدگی ها را مهیا گردیده است . هفت اتاق عمل قلب باز، پنج کت لب ، آزمایشگاه تخصصی، سیستم های تصویربرداری پیشرفته شامل MRI،سی تی اسکن ، ام آر آنژیو ،سونوگرافی داپلر ، دیالیز و ... از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می گردد.
بیمه آسیا   بیمه البرز   بیمه ایران   بیمه بانک ها   بیمه دانا   بیمه دی   بیمه رازی   بیمه سامان   بیمه سینا   بیمه معلم   بیمه ملت   بیمه میهن   بیمه نوین   بیمه پارسیان   بیمه پاسارگاد    :بیمه های طرف قرارداد

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com