بیمارستان دی Day Hospital
تهران / تهران :استان / شهرستان
88785811 ، 88797111 :تلفن
خیابان ولیعصر ، پایین تر از میدان ونک ، نبش خیابان عباسپور ، پلاک 1، بیمارستان دی
:آدرس
http://daygeneralhospital.ir :وب سایت
توضیحات :

بیمارستان دی از با کیفیت ترین بیمارستان های خصوصی شهر تهران است که فعالیت خود را به طور رسمی از سال 70 شروع کرد. بیمارستان دی که از مجهزترین بیمارستانهای تهران به شمار می رود در ده طبقه بنا شده است و با زیربنایی حدود 19800 متر و همچنین 23 بخش و 240 تختخواب به خدمترسانی به بیماران می پردازد.  
بیمارستان خصوصی دی  شامل بخش های زیر است: بخش جراحی قلب که در آن عمل قلب باز انجام می‌شود، جراحی کلیه‌، زایمان‌، جراحی عمومی و اطفال و کلینیک‌های تخصصی‌. اورژانس بیمارستان دی نیز در طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به بیماران می باشد.
بیمارستان دی از امکانات دیگری همچون  آزمایشگاه‌، رادیولوژی‌، داروخانه‌، پاتوبیولوژی‌، بخش پزشکی هسته‌ای و بخش سی‌تی‌اسکن برخوردار است‌.
هم‌چنین به منظور رفاه حال پزشکان بیمارستان دی خدمات رفاهی و جنبی گوناگونی از جمله کتابخانه، اینترنت و ...به آنها ارائه می شود. بیمارستان دی با رویکرد فناوری های نوین توانسته است بسیاری از سیستم های خود را مجهز به فناوری های پیشرفته نماید. پذیرش، حسابداری، ام آر آی و .... از جمله بخش های بیمارستان دی است که از طریق سیستم های مجهز کامپیوتری اداره می شود.
در ضلع مقابل بیمارستان دی نیز ساختمان پزشکان وابسته به بیمارستان دی وجود دارد.

نشانی این بیمارستان پائینتر از میدان ونک، نبش خیابان شهید عباسپور می باشد. بیمارستان دی

بیمه آسیا   بیمه ایران   بیمه توسعه   بیمه دی   بیمه پارسیان   بیمه کارآفرین    :بیمه های طرف قرارداد