* چرا تبلیغات اینترنتی؟
فعالان عرصه تجارت الکترونیک، جذب بیننده را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. سایتی که بیننده ندارد، بدون شک شکستی آنلاین را تجربه می کند و چه بسیارند سایت هایی که هر روزه از چرخه "زندگی در وب" خارج می شوند.
تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است. این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است. تبلیغات بنری علاوه بر بازخورد مستقیم در بالا بردن بازدید وب سایت شما، می تواند باعث بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو همانند گوگل گردد که نهایتاً منجر به افزایش بازدید از طریق این گونه سایت ها نیز خواهد شد.
انواع تبلیغات موجود:
تبلیغ بنری صفحه اصلی - بالای سایت
تبلیغ بنری صفحه اصلی - کنار سایت
تبلیغ بنری صفحات داخلی سایت (همه صفحات غیر از صفحه اصلی و مقالات) - بالای سایت
تبلیغ بنری صفحات داخلی سایت (همه صفحات غیر از صفحه اصلی و مقالات) - کنار سایت
**************************
جهت کسب اطلاعات درباره تعرفه تبلیغات و نحوه سفارش، می توانید با شماره تلفن 09126194139 تماس حاصل فرمایید و یا به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید.
 

درباره ایران درمان

سایت ایران درمان با حدود 10 هزار بازدید روزانه در روزهای کاری، در نوع خود پربازدیدترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی است. این سایت به طور رسمی کار خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

مزایای عضویت

ایجاد صفحه اختصاصی برای پزشک و مراکز

عضویت آسان و کم هزینه

درج اطلاعات شخصی و کاری پزشک

قابلیت جستجوی پیشرفته

بازدید روزانه بالا و هدفمند پزشکی

استفاده از مطالب وبسایت

هرگونه استفاده از مطالب وبسایت تنها با ذکر نام و منبع وبسایت به صورت زیر مجاز است
www.irandarman.com